Wydarzenia

Zima, Drzewo, Płot, Śnieg, Płatki Śniegu, Snowman, Noc Wesołych Świąt, Śnieg, Parking, Przedszkole, Lato, Rzemieślnictwo

Zimowa biblioteka! Ferie 2022

Szanowni Państwo

Gminna Biblioteka Publiczna w Miastkowie Kościelnym przygotowała ofertę zajęć na czas ferii. Niestety nie możemy przewidzieć czy wszystko odbędzie się zgodnie z planem w związku z tak dużą zachorowalnością na Covid- 19, prosimy o wcześniejszy kontakt opiekunów dzieci pod nr. tel. 25 754 40 18

Planujemy zajęcia literacko-plastyczne, gry, zabawy i mini konkursy pn. "Zimowa biblioteka"

Spotkania w grupach 10- 15 osobowych w godzinach 11.00 - 13.30

Pierwszy tydzień: wtorek, czwartek, sobota

Drugi tydzień: wtorek, piątek

Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”.
    Z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły w naszym parafialnym kościele oraz w bibliotece była prezentowana wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”. Ekspozycja zabrała zwiedzających w podróż po przełomowych momentach życia papieża Jana Pawła II. Poszczególne plansze przybliżyły nam postać Jana Pawła II, widz uczestniczył w narodzinach małego Lolka; poznał dorosłego Karola z czasu studiów, okupacji i pracy fizycznej w zakładach Solvay; z bliska obserwował powołanie kapłańskie, biskupstwo i obchody Milenium Chrztu Polski; wybrał się z biskupem Wojtyłą na wyprawy kajakowe z młodzieżą. Śledząc kolejne segmenty wystawy, witał nowego papieża na balkonie Bazyliki św. Piotra, przyglądał się jego działalności w czasie pontyfikatu, w końcu towarzyszył mu w chorobie i ostatnich chwilach.

Wystawa została udostępniana nieodpłatnie przez Centrum Myśli Jana Pawła II.

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.